Tetris

Tetris dla Android

Darmowa wersja oryginalnego Tetrisa na Android!

Tetris to darmowa gra logiczna na telefony Android. Aplikacja stworzona jest przez EA i w przeciwieństwie do wielu klonów, jest oficjalną wersją tej niesamowitej gry. Każdy fan gier logicznych powinien mieć ją na swoim telefonie!Jak doskonale... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ładna, kolorowa grafika
  • Prosta kontrola
  • Statystyki

Wady

  • Reklamy

Bardzo dobry
8

Tetris to darmowa gra logiczna na telefony Android. Aplikacja stworzona jest przez EA i w przeciwieństwie do wielu klonów, jest oficjalną wersją tej niesamowitej gry. Każdy fan gier logicznych powinien mieć ją na swoim telefonie!

Jak doskonale wiesz, gra polega na układaniu małych klocków w taki sposób, aby horyzontalnie utworzyły one jedną linię. Wtedy znikają, robiąc miejsce dla kolejnych spadających bloków. Idea gry jest wręcz genialna w swej prostocie. Nic dziwnego, że Tetris stał się na długi czas synonimem gry komputerowej.

Tetris od Electronic Arts wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania. Grafika oczywiście nie powala z nóg, ale jest kolorowa i bardzo estetyczna. Sterowanie nie sprawia problemów: opadające figury obracamy tapnięciem, a ruchy poziome i pionowe uzyskujemy przez przeciągnięcie palcem w odpowiednią stronę.

W tej wersji Tetris na Android jest tylko jedna opcja gry: Marathon. To klasyczna wersja, gdzie pokonujemy kolejne etapy, a wraz z nimi zwiększa się prędkość opadania klocków. Tyle w wersji darmowej, natomiast po wykupieniu wersji płatnej uzyskamy dodatkowe opcje, które ubarwią nam rozrywkę.

Tetris na Android jest oficjalną wersją tej kultowej gry. Wygląda bardzo dobrze, sterowanie jest bardzo łatwe, a gra pomimo prostoty może nam zapewnić godziny grania. Czy można wymagać więcej od tego ponadczasowego klasyka?

Najczęściej pobierane Logiczne na android

Tetris

Download

Tetris Free 1.7.00

Opinie użytkowników o Tetris

Sponsorowany×